Kas mēs esam?

Splashing Prezentreklāma  ir pilna servisa prezentreklāmas uzņēms, kas sniedz pilna spektra pakalpojumus prezentreklāmas, reklāmas suvenīru un biznesa dāvanu jomā, nodrošinot to individuālu ražošanu, personalizāciju, tirdzniecību un piegādi uzņēmumiem visā Eiropā. Mūsu mērķis ir nodrošinot efektīvu klientu mārketinga uzdevumu izpildi – reklāmas un sabiedrisko attiecību kampaņu mērķu sasniegšanai.

Lai palīdzētu klientiem sasniegt uzstādītos mērķus, mēs izmantojam mūsu ilggadējo pieredzi nozarē.  Mūsu priekšrocības ir: profesionāla komanda, plašas zināšanas prezentreklāmas produktu klāstā, padziļināta sapratne par prezentpriekšmetu ražošanas procesiem un to personalizēšanas tehnoloģiju iespējām.

Uzņmēmuma darbības laiklā, esam īstenojuši vairākāk kā 10’000 projektus, kas sevī ir ietvēruši gan standarta piedāvājuma produktu personalizāciju un pielāgošanu klientu vajadzībām, gan nodrošinājuši un realizējuši individuālu un līdz ar to unikālu prezentreklāmas produktu ražošanas koardinēšanu.

Lai vairotu savu kompetenci un siegtu klientiem plašākas iespējas, esam kļuvuši par starptautiskā PSI (Promotional Product Institute) prezentreklāmas institūta biedru, tādejādi kļūstot par lielākās Eiropas prezentreklāmas nozares organizācijas daļu. Šī dalība sniedz mums un mūsu klientiem piekļuvi vairākiem tūkstošiem produktu ražotņu, nozares pētījumiem, patērētāju un tirgus analīzēm, nodrošinot augstas kvalitātes produktu pieejamību un iespēju radīt unikālus un inovatīvus reklāmas materiālus, ar augstu pievienotās vērtības koificentu un mērķa sasniegumu.

Pakalpojumu klāsts ar augstu pievienoto vērtību:

Konsultējam jautājumos par reprezentācijas produktiem un to ražošanu

Sniedzam konsultācijas ar prezentreklāmas produktu atlasi, ražošanu un personalizēšanu saistītos jautājumos. Nodrošinam produktu kvalitātes, kā arī ražotāju atbilstības atlasi pamatojoties uz klientu izvirzītajām prasībām.

Nodrošinam individuālu projektu izstrādi un ražošanu

Veicam individuālu prezentreklāmas un reklāmas kampaņu suvenīru ideju izstrādi un ražošanas koardinēšanu. Nodrošinam pilnu ražošanas procesu no idejas koncepta izstrādes, līdz gatavās produkcijas rūpnieciskajai ražošanai.

Izstrādājam un realizējam uz prezentreklāmu balstītas reklāmas kampaņas

Piedāvājam uz reklāmas suvenīriem balstītu reklāmas kampaņu ideju izstrādi un realizāciju. Palieliniet savu produktu pārdošanas apjomus, pievienojot motivējošas dāvanas pie pirkuma groza!

Veicam produktu personalizāciju atbilstošu Jūsu zīmola prasībām

Pārstāvam vairāk kā 150 vadošos Eiropas prezentreklāmas ražotājus un preču katalogus. Nodrošinam to produktu atlasi un pielāgošanu (personalizāciju) atbilstoši Jūsu prasībām un vajadzībām.

Individuāli noformējam reprezentācijas materiālus un biznesa dāvanas

Veicam produktu iepakojuma un noformējuma dizaina izstrādi un nodrošinam to ražošanu, piedodot individuālu raksturu ikvienai biznesa dāvanai un reklāmas suvenīram.

Sniedzam plašus poligrāfijas pakalpojumus Jūsu kampaņām

Jūs plānojat konferenci, prezentāciju, vai organizējat reklāmas kampaņu? Mēs palīdzēsim ietaupīt Jūsu laiku un resursus nodrošinot ar plaša spektra drukas un poligrāfijas produktiem.

MŪSU PRODUKTI:

Viens no plašākajiem produktu klāstiem prezentreklāmas nozarē

Uzņēmumu ērtībām nodrošinam gan unikālu, individuālu reklāmas produktu izstrādi, gan esam izveidojuši vienu no plašākajiem gatavās prezentreklāmas produkcijas 

e-katalogiem www.promoexpress.lv

sociālo kampaņu, konferenču un izstāžu izdales priekšmeti

dāvanas pārdošanas veicināšanai (dāvana pie pirkuma, lojalitātes programmas produkti)

personalizēti restorānu, bāru un viesnīcu piederumi

izsmalcinātas dāvanas klientiem un biznesa partneriem

dāvanas un apbalvojumus darbiniekiem un uzņēmumu kolektīviem

inventārs, kancelejas preces, darba apģērbs

mazumtirdzniecības produktu ražošanu ar jūsu zīmolu

sporta spēlēm, festivāliem un koncertiem

PĀRSTĀVĒTIE ZĪMOLI:

Pasaules slaveni zīmoli Tavu reklāmas mērķu sasniegšanai!

Piedāvājam mūsu klientiem gan pasaulē zināmu zīmolu produktu personalizāciju saskaņā ar ražotāju noteiktiem personalizācijas standartiem, gan individuālu produktu ražošanu vadošajās Eiropas ražotnēs.