IZŠŪŠANA

Šī prezentreklāmas produktu personalizācijas tehnika izceļās ar elegantu rezultātu. Paredzamais dizains tiek izšūts uz specializētiem izšūšanas darba galdiem. Izšuvums tiek veikts pamatā uz auduma produktiem.

Lai veiktu dotās personalizācijas tehnikas izmaksu aprēķinu, katrs personalizācijas dizains tiek ievietots specializētajā izšūšanas programmā, kas sagatavo izšūšanas programmu iekārtai, aprēķina dūrienu skaitu un patērējamo diegu apjomu.

IZŠUVUMU  MAKETU PRASĪBAS

  • Minimālais burtu izmērs 5 mm augstumā;
  • Minimālais līnijas biezums 1 mm;
  • Krāsu pārejas nav iespējams realizēt.

Šajā prezentpriekšmetu personalizācijas tehnikā Pantone krāsu skalas krāsas tiek konvertētas attiecīgā personalizācijā izmantojamo diegu ražotāja Madeira Polyneon krāsu skalā.

IZŠUVUMA VEIDI

  • 2D izšuvums.
  • 3D pufa izšuvums - izšūšanas brīdī, starp personalizējamo materiāluun diegiem, tiek ievietots speciāls materiāls, kas izceļ izšuvumu plaknē un padara to telpisku.
  • Uzšuve - izmantojot izšūšanas iekāru tiek izausta uzšuve, kas ar tekstila līmes palīdzību tiek piestiprināta pie personalizējamā materiāla virsmas.

KRĀSAS: pantone

ALTERNATĪVĀS PERSONALIZĀCIJAS TEHNIKAS

SIETSPIEDE

DIGITĀLĀ TRANSFĒRDRUKA

TRANSFĒRDRUKA

 

PERSONALIZĒJAMIE MATERIALI

  • tekstils
Uz augšu
Bezmaksas tālrunis
8000 30 70
Brīvības gatve 386-K2
Rīga, LV-1024
Informējam, ka šī vietne izmanto sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Sīkdatnes uzkrāj informāciju par vietnes apmeklējumiem. Šie dati ir anonīmi un palīdz uzlabot vietnes darbību un piedāvā Jums piemērotu saturu un Jums aktuālu mūsu produktus. Skatiet mūsu Privātuma politiku, lai saņemtu detalizētāku informāciju. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiks uzkrātas sīkdatnes Jūsu ierīcēs. Savu piekrišanu Jūs varat atsaukt jebkurā lailā nodzēšot saglabātās sīkdatnes. PIEKRĪTU