DIGITĀLĀ TRANSFĒRDRUKA

Šī drukas tehnika tiek veikta apdrukājot digitālā pilnkrāsu drukas tehnikā īpašu drukas pārnešanas plēvi. Pēc materiāla apdrukas, ar karstas preses palīodzību, druka no pārnešanas plēves tiek pārnesta uz apdrukājamā prezentreklāmas materiāla.

Šī drukas metode ir īpaši piemērota un parocīga nelielām drukas tirāžam, līdz 50 vienībām. Tā tiek bieži pielietota gadījumos, kad nepieciešams nodrukāt individuālus vārdus vai nummurus uz TKrekliem. Šī drukas tehnika nodrošina augstu drukas noturību un pieļauj tekstila mazgāšanu līdz pat 60 grādu temperatūrā. 

Digitālo transfēr druku ir iespējams veikt uz caurspīdīgas, baltas vai krāsainas plēves. 

 

DRUKAS MAKETU PRASĪBAS

Tā kā attēla vai dizaina druka tiek veikta ar CMYK krāsām, īpašo krāsu, kā Pantone un HKS druka nav iespējama. Šīs krāsas tiek konvertētas uz CMYK krāsu skalu atbilstošā konvertācijas kalkulātorā. Maksimālais drukas laukuma izmērs tiek ierobežots no plotera puses un apdrukas laukuma maksimālais izmērs sastāda 45x35 cm. 

Citi drukas raksturlielumi ir atkarīgi no drukas iekārtas (printera) veiktspējas, taču iesakām pieturēties pie sekojošā:

  • Preču zīme TM vai reģistrācijas atzīme ® nevar būt mazāka par 1.2 mm augstumā;
  • Tekstiem pozitīvā un negatīvā ir jābūt lielākiem par 1.5 mm augstumā;
  • Līnijas biezumam negatīivā un pozitīvā ir jābūt biezākai par 0.1 mm;
  • Gradientām (krāsu pāreju) līnijām ir jābūt biezākām par 0.2 mm;
  • Minimālā gradienta (krāsu pārejas) vērtība - C:8% / M:8% / Y:12% / K:8%.

KRĀSAS: cmyk

ALTERNATĪVĀS PERSONALIZĀCIJAS TEHNIKAS

SIETSPIEDE

TRANSFĒRDRUKA

PERSONALIZĒJAMIE MATERIĀLI

  • āda
  • papīrs
  • tekstils

 

Uz augšu
Bezmaksas tālrunis
8000 30 70
Brīvības gatve 386-K2
Rīga, LV-1024
Informējam, ka šī vietne izmanto sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Sīkdatnes uzkrāj informāciju par vietnes apmeklējumiem. Šie dati ir anonīmi un palīdz uzlabot vietnes darbību un piedāvā Jums piemērotu saturu un Jums aktuālu mūsu produktus. Skatiet mūsu Privātuma politiku, lai saņemtu detalizētāku informāciju. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiks uzkrātas sīkdatnes Jūsu ierīcēs. Savu piekrišanu Jūs varat atsaukt jebkurā lailā nodzēšot saglabātās sīkdatnes. PIEKRĪTU