Personalizējamā produkta vizualizācijas sagatavošana


Saņemot Pasūtījuma apstiprinājumu, pirms ražošanas procesa uzsākšanas, Klientam bez maksas tiek izstrādā un iesūtīta saskaņošanai personalizējāmā produkta grafiskā vizualizācija - makets.  Šajā vizualizācijā tiek iekļauta visa, ar personalizācijas, vai ražošanas procesu saistītā tehniskā informācija, tāda kā, personalizācijas krāsa, izmērs un izvietojums. Grafiskā vizualizācija sniedz iespēju klientam aplūkot gala rezultātu pirms tā fiziskas ražošanas uzsākšanas. 

Lai varētu uzsākt un veikt vizualizācijas sagatavošanu, Klients iesūta preces personalizācijai nepieciešamos materiālus (logotipus, tekstus, ilustrācijas un citus elementus), kurus vēlās redzēt personalizētus uz izvēlētā produkta. Iesūtītajiem materiāliem ir jābūt drukai paredzētā, atbilstošā formātā. Par atbilstošiem tiek uzskatīti formāti .pdf (Adobe Acrobat reader); .ai (Adobe Ilustratot) .eps vai .psd faila formāti. Iesūtītajiem failiem ir jāatbilst poligrāfijas drukas standartiem un jāsatur vektorobjekti, kuros teksti ir pārvērsti līnijobjektos.

Klients uzņemas visu atbildību par materiāliem, kuri tiek iesniegti personalizācijai, tai skaitā par to autortiesībām, saturu, ētiku un formu. SIA Splashing Prezentreklāma patur tiesības atteikt preču personalizāciju, ja Klients nevar apliecināt autortiesības uz iesniegtajiem materiāliem. SIA Splashing Prezentreklāma neuzņēmās atbildību par klienta iesūtītā satura pareizību un gramatiku.

Ja Klients nevar nodrošināt drukai, vai personalizācijai paredzētos materiālus, SIA Splashing Prezentreklāma to iegādi veic izmantojot foto un fontu banku pakalpojumus (www.shutterstock.comwww.istock.comwww.myfonts.com) iepriekš saskaņojot izmaksas ar Klientu un pēc Klienta rīkojuma nomaksājot ar materiālu autoratlīdzību saistītās nodevas. 

SIA Splashing Prezentreklāma neuzņemās atbildību par produkta personalizācijas kvalitāti, ja personalizācijai paredzētie maketi tiek sagatavoti un iesniegti no Klienta puses un tie neatbilst minimālajām personalizācijas prasībām, kas ir aprakstītas un atrodamas šīs mājas lapas sadaļā PERSONALIZĀCIJAS IESPĒJAS.

Gadījumā ja iesūtītie materiāli neatbilst personalizācijas prasībām un var ietekmēt gala rezultāta kvalitāti, SIA Splashing Prezentreklāma projektu vadītājs sazinās ar Klientu individuāli un piedāvā iespējamos risinājumus.  

Ja Klients, no SIA Splashing Prezentreklāma neatkarīgu iemeslu dēļ, atsauc savu pasūtījumu, tas sedz izmaksas, kas saistītas ar vizualizācijas izstrādi, saskaņā SIA Splashing Prezentreklāma maketēšanas pakalpojumu cenrādi.

 

Maketēšana un dizaina izstrādes cenrādis


Personalizējamā produkta grafiskā vizualizācija (līdz 3 skiču variantiem) bezmaksas (veicot pasūtījumu)
Klienta uzņēmuma logotipa pārzīmēšana un sagatavošana vektorformātā no 15Eur/h + PVN (pasūtījumiem virs 500 Eur + PVN bezmaksas)
Ģērboņa un ģērboņa tipa logotipu pārzīmēšana un sagatavošana vektorformātā no 25 Eur + PVN/h
Drukas materiālu un personalizējamā produkta vai tā iepakojuma maketēšana, izmantojot klienta iesūtītos grafiskos materiālus un tekstus 35 Eur/h
Drukas materiālu un personalizējamā produkta vai tā iepakojuma maketēšana bez klientu iesniegtiem materiāliem 45 Eur/h
Drukas materiālu un personalizējamā produkta grafiskā dizaina izstrāde pēc vienošanās
Uz augšu
Bezmaksas tālrunis
8000 30 70
Brīvības gatve 386-K2
Rīga, LV-1024
Informējam, ka šī vietne izmanto sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Sīkdatnes uzkrāj informāciju par vietnes apmeklējumiem. Šie dati ir anonīmi un palīdz uzlabot vietnes darbību un piedāvā Jums piemērotu saturu un Jums aktuālu mūsu produktus. Skatiet mūsu Privātuma politiku, lai saņemtu detalizētāku informāciju. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiks uzkrātas sīkdatnes Jūsu ierīcēs. Savu piekrišanu Jūs varat atsaukt jebkurā lailā nodzēšot saglabātās sīkdatnes. PIEKRĪTU