Lojalitātes un atlaižu programma


Mēs augstu novērtējam mūsu klientu uzticību un, lai sniegtu visizdevīgākos ilgtermiņa sadarbības nosacījumus, esam sagatavojuši īpašu pastāvīgo klientu lojalitātes un priekšrocību programmu.

Reģistrējoties mūsu mājas lapā un kļūstot par mūsu klientu lojalitātes programmas biedru Jums būs iespējams:

  • Redzēt produktu cenaskurās, kurā jau tiek ietverta Jūsu lojalitātes programmas līmeņa atlaide, tādejādi ietaupīt laiku gaidot piedāvājumu no menedžeriem;
  • Saņemt individuālu uzņēmuma atlaidi, kas ir pakārtota pasūtījuma apjomam un palielinās ar katru jaunu pasūtīojumu sasniedzot jaunu Lojalitātes programmas līmeni;
  • Saņemt pasūtījuma apjomu atlaides un bonusus;
  • Saņemt īpašus cenu un aktualitāšu piedāvājumus;
  • Aplūkot un apspriest ar kolēģiem online režīmā piedāvājuma klāstu;
  • Taupīt laiku noformējot pieprasījumu un pasūtījumu;
  • Apskatīt Jūsu uzņēmuma pasūtījumu vēsturi;

Lai ņemtu dalību SIA Splashing Prezentreklāma pastāvīgo klientu lojalitātes programmā, Jums ir jāreģistrējās mūsu mājas lapā, aizpildot reģistrētā lietotāja formu. Reģistrāciju var veikt juridiskās personas. Aizpildot reģistrācijas formu, lūgums, norādīt precīzus datus.

Klientu dati tiek izmantoti:

  • lietotājam autorizējoties SIA Splashing Prezentreklāma mājaslapā,
  • uzkrātās lojalitātes programmas atlaides noteikšanai,
  • informācijas nosūtīšanai par izdevīgiem piedāvājumiem un nozares aktualitātēm.

www.splashing.lv mājas lapā preču cenas tiek automātiski aprēķinātas, ņemot vērā katra reģistrētā klienta sasniegto lojalitātes programmas līmeni un iekļauj šī līmeņa atlaidi.

Precēm, kuru cenas nav iespējams norādīt,  jo to aprēķins ir atkarīgs no dažādiem ar individuālu ražošanu saistītiem aspektiem, lojalitātes programmas līmeņa atlaide tiek iekļauta individuālajā cenu piedāvājumā, kuru sagatavo SIA Splashing Prezentreklāma darbinieki.

 

Lojalitātes programmas līmeņi


Bronza – Bronzas lojalitātes programmas līmenis un cenu atlaides tiek piešķirti uzņēmumiem, kuru pasūtījumu summa gada laikā pārsniedz 2000 Eur bez PVN. Sudrabs – Sudraba lojalitātes programmas līmenis un cenu atlaides tiek piešķirti uzņēmumiem, kuru pasūtījumu summa gada laikā pārsniedz 4000 Eur bez PVN. Zelta – Zelta lojalitātes programmas līmenis un cenu atlaides tiek piešķirti klientiem, kuru pasūtījumu summa gada laikā pārsniedz 7000 Eur bez PVN. Papildus katram reģistrētam klientam tiek nodrošinātas apjoma atlaides, kuras var redzēt pie katra atbilstošā produkta, ja cena ir norādīta. Apjoma cenu automātiski piemēro brīdī, kad klients izvēlas vēlamo pasūtījuma preču vienību skaitu un tā atbilst norādītā apjoma cenu trepei.
Uz augšu
Bezmaksas tālrunis
8000 30 70
Brīvības gatve 386-K2
Rīga, LV-1024
Informējam, ka šī vietne izmanto sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Sīkdatnes uzkrāj informāciju par vietnes apmeklējumiem. Šie dati ir anonīmi un palīdz uzlabot vietnes darbību un piedāvā Jums piemērotu saturu un Jums aktuālu mūsu produktus. Skatiet mūsu Privātuma politiku, lai saņemtu detalizētāku informāciju. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiks uzkrātas sīkdatnes Jūsu ierīcēs. Savu piekrišanu Jūs varat atsaukt jebkurā lailā nodzēšot saglabātās sīkdatnes. PIEKRĪTU