29.01.2020

Otro gadu pēc kārtas, SIA Splashing Prezentreklāma ir guvusi atzinumu un ir iekļauta Valsts Ieņēmuma dienesta padziļinās sadarbības programmas biedru lokā. 

Augsti novērtējam sniegto atdzinumu par ieguldījumu godīgā un valstiskā uzņēmējdarbībā.

Padziļinātās sadarbības programma ir Valsts ieņēmumu dienesta īstenota jauna sadarbības forma ar nodokļu maksātājiem, kur kritērijiem atbilstošie uzņēmumi tiek atlasīti iekļaušanai un grupēšanai trīs līmeņos – Bronza, Sudrabs, Zelts. Atkarībā no programmas līmeņa, Valsts ieņēmumu dienests tās dalībniekiem nodrošina dažādas priekšrocības.
1. Jaunu programmas dalībnieku iekļaušana un programmas līmeņa maiņa notiek reizi gadā 1. janvārī.
2. Programmas dalībniekus vērtē reizi ceturksnī un neatbilstības gadījumā izslēdz no programmas.
3. Lai programmas dalībnieks kvalificētos augstākā līmenī, pavadāmais laiks bronzas līmenī ir vismaz 1 gads, sudraba līmenī - 2 gadi.

Uz augšu
Bezmaksas tālrunis
8000 30 70
Brīvības gatve 386-K2
Rīga, LV-1024
Informējam, ka šī vietne izmanto sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Sīkdatnes uzkrāj informāciju par vietnes apmeklējumiem. Šie dati ir anonīmi un palīdz uzlabot vietnes darbību un piedāvā Jums piemērotu saturu un Jums aktuālu mūsu produktus. Skatiet mūsu Privātuma politiku, lai saņemtu detalizētāku informāciju. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiks uzkrātas sīkdatnes Jūsu ierīcēs. Savu piekrišanu Jūs varat atsaukt jebkurā lailā nodzēšot saglabātās sīkdatnes. PIEKRĪTU