Informējam, ka šī vietne izmanto sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Sīkdatnes uzkrāj informāciju par vietnes apmeklējumiem. Šie dati ir anonīmi un palīdz uzlabot vietnes darbību un piedāvā Jums piemērotu saturu un Jums aktuālu mūsu produktus. Skatiet mūsu Privātuma politiku, lai saņemtu detalizētāku informāciju. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiks uzkrātas sīkdatnes Jūsu ierīcēs. Savu piekrišanu Jūs varat atsaukt jebkurā lailā nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Turpināt lietot

Pasūtījuma saņemšana Jums ērtā vietā!


Bezmaksas preču piegāde:

  • Pasūtītās preces saņemšana SIA Splashing Prezentreklāma birojā - Brīvības gatve 386 K-2, Rīga.
  • Lojalitātes programmas Zelta līmeņa klientiem Rīgas teritorijā uz vienu adresi (līdz norādītās adreses pirmā stāva durvīm).
  • Pasūtījumiem virs 1000 EUR (bez PVN) preču piegāde Rīgas teritorijā uz vienu adresi ( līdz norādītās adreses pirmā stāva durvīm).

 

Piegāde ar kurjeru Rīgas teritorijā.

  • Precēm, kuru kopējais apjoms nepārsniedz vienu paleti, piegādes izmaksas Rīgas pilsētas robežās uz vienu adresi ir no EUR 10.00 līdz EUR 25.00 Preču piegādes izmaksas ir atkarīgas no preču sūtījuma svara un izmēra. Tās tiek precizētas un saskaņotas ar Pircēju pasūtījuma apstiprinājuma brīdī.
  • Preču, kuru kopējais apjoms pārsniedz vienu paleti, piegādes izmaksas tiek aprēķinātas individuāli, pamatojoties uz kurjeru pārvadājumu pakalpojumu cenrādi.
  • Mazgabarīta preces, kuru svars nepārsniedz 20 kg tiek nogādātas līdz Pircēja norādītajai telpai, vienā adresē Rīgas teritorijā.
  • Lielgabarīta preces, kuru svars pārsniedz 20 kg un preces, kas tiek pārvadātas uz paletēm tiek nogādātas līdz Pircēja norādītās adreses ārdurvīm, vienā adresē Rīgas teritorijā. Preču ienešanu telpās nodrošina Pircējs.

Preču piegāde tiek veikta nākamas darba dienas laikā no brīža, kad prece ir sakomplektēta (saražota un personalizēta).

* Par piegādes iespējamību tai pašā dienā konsultējaties ar mūsu darbiniekiem, jo tā ir atkarīga no kurjera pieejamības.

 

Piegāde ar kurjeru Latvijas un Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā.

  • Preces piegādes izmaksas uz adresi, kas nav SIA Splashing Prezentreklāma biroja adrese, vai atrodas ārpus Rīgas pilsētas teritorijas, tiek noteiktas pēc Pārdevēja piesaistītā preces pārvadātāja tarifiem.
  • Piegādes izmaksas un termiņi tiek saskaņotas un aprēķinātas pasūtījuma saskaņošanas brīdī.

 

Papildinformācija

Preču piegādes brīdī Pircējam ir jānodrošina ar Preču piegādi  saistīto dokumentu (Preču pavadzīme u.c.) parakstīšana.

Pārdevējs sagatavo preci nodošanai Pircējam 2 (divu) darba dienu laikā pēc to  saņemšanas no ražotāja vai Eiropas noliktavas, ja Pircējs ir apmaksājis pasūtīto preci  un nav bijusi cita vienošanās par apmaksas kārtību. Par preces pieejamību saņemšanai, Pārdevējs informē Pircēju, nosūtot paziņojumu, uz Pircēja e-pastu un/vai Pircēja norādīto telefona numuru.

Pircējam prece SIA Splashing prezentreklāma Birojā ir jāizņem 5 (piecu) darba dienu laikā no Pārdevēja paziņojuma par preces pieejamību saņemšanas dienas.

Ja Pircējs neizņem preci noteiktajā termiņā un nav panākta cita vienošanās, tiek uzskatīts, ka Pircējs ir pārkāpis piegādes noteikumus. Šajā gadījumā Pārdevējam ir tiesības izrakstīt un Pircējam pienākums apmaksāt rēķinu par Preces uzglabāšanu Pārdevēja birojā. Cena – 1% no piegādei sagatavotās preces EUR summas par katru uzglabāšanas dienu + PVN (21%)

Preču piegāde tiek uzskatīta par izpildītu, kad prece ir nodota Pircējam un Pircējs ir parakstījis preču piegādi apliecinošu dokumentu (pavadzīmi vai tml).

Ja Pircējs vēlas atcelt pasūtījumu vai veikt tajā izmaiņas, tas ir iespējams līdz pasūtīto preču ražošanas uzsākšana brīdim. Par Preču ražošanas uzsākšanas brīdi tiek uzskatīta diena, kad Pircējs paraksta Pasūtījuma saskaņojumu un personalizācijas vizualizāciju. Šādā gadījumā Pircējam ir jāsazinās ar Pārdevēju, nosūtot ziņu uz e-pastu: [email protected], kurā norāda konkrētu pasūtījuma datumu un numuru, veicamās izmaiņas vai nepieciešamību atcelt pasūtījumu.

Pārdevējs patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja Pārdevējam neizdodas sazināties ar Pircēju pa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.

Ja Preču piegādātājs nevarēs satikt Pircēju piegādei norādītā adresē, samaksātā  nauda par piegādi, ja tāda bijusi, netiks atmaksāta.

Pircējs ir atbildīgs par precīzu un pilnīgu adreses datu uzrādīšanu. Ja būs nepieciešama atkārtota piegāde vai piegāde uz citu adresi, par šo pakalpojumu var tikt piemērota maksa.

Uz augšu
Bezmaksas tālrunis
8000 30 70
Brīvības gatve 386-K2
Rīga, LV-1024