Kas mēs esam?


Esam pilna servisa uzņēmums, kas darbojās prezentreklāmas un poligrāfijas jomā, ar mērķi sniegt pilna spektra pakalpojumus, nodrošinot efektīvu mārketinga mērķu izpildi un reklāmas produktu ražošanu.

Lai palīdzētu klientiem sasniegt uzstādītos mērķus, mēs izmantojam mūsu ilggadējo pieredzi prezentreklāmas nozarē.  Mūsu priekšrocības ir: profesionāla komanda, plašas zināšanas prezentreklāmas produktu klāstā, padziļināta sapratne prezentpriekšmetu ražošanas procesos, to personalizēšanas tehnoloģiju iespēju pārzināšana un patērētāju viedokļu analīze. Šīs zināšanas sniedz iespēju radīt unikālus un inovatīvus reklāmas materiālus Jūsu zīmolam, kas būs mīlēti un paliks atmiņā uz ilgu laiku.

   
 
timelapse
9
GADI NOZĀRĒ
group
3'789
APMIERINĀTI KLIENTI
playlist_add_check
14'839
PAVEIKTI PROJEKTI

 

 

Mēs nodrošinam:


 

check     Izdales reklāmas materiālus

sociālo kampaņu, konferenču un izstāžu izdales priekšmeti

check     Promo suvenīrus

dāvanas pārdošanas veicināšanai (dāvana pie pirkuma, lojalitātes programmas produkti)

check     HoReCa produktus

personalizēti restorānu, bāru un viesnīcu piederumi

check     Biznesa dāvanas

izsmalcinātas dāvanas klientiem un biznesa partneriem

check     Motivācijas produktus

dāvanas un apbalvojumus darbiniekiem un uzņēmumu kolektīviem

check     Uzņēmumu stila produktus

inventārs, kancelejas preces, darba apģērbs

check     Retail Produktu izstrādi

mazumtirdzniecības produktu ražošanu ar jūsu zīmolu

check     Reklāmas suvenīrus pasākumiem

sporta spēlēm, festivāliem un koncertiem

 

 

Mūsu pakalpojumi:


Konsultācijas

Sniedzam konsultācijas ar prezentreklāmas produktu atlasi, ražošanu un personalizēšanu saistītos jautājumos. Nodrošinam produktu kvalitātes, kā arī ražotāju atbilstības atlasi pamatojoties uz klientu izvirzītajām prasībām.

Prezentreklāmas produktu personalizācija

Pārstāvam vairāk kā 150 vadošos Eiropas prezentreklāmas ražotājus un preču katalogus. Nodrošinam to produktu atlasi un pielāgošanu (personalizāciju) atbilstoši Jūsu prasībām un vajadzībām.

Individuālu projektu izstrāde un produktu ražošana

Veicam individuālu prezentreklāmas un reklāmas kampaņu suvenīru ideju izstrādi un ražošanas koardinēšanu. Nodrošinam pilnu ražošanas procesu no idejas koncepta izstrādes, līdz gatavās produkcijas rūpnieciskajai ražošanai.

Reklāmas kampaņu ideju izstrāde un realizācija

Piedāvājam uz reklāmas suvenīriem balstītu reklāmas kampaņu ideju izstrādi un realizāciju. Palieliniet savu produktu pārdošanas apjomus, pievienojot motivējošas dāvanas pie pirkuma groza!

Biznesa dāvanu noformēšana

Veicam produktu iepakojuma un noformējuma dizaina izveidi un ražošanu, piedodot individuālu raksturu ikvienai biznesa dāvanai un reklāmas suvenīram.

Poligrāfijas pakalpojumi

Jūs plānojat konferenci, prezentāciju, vai organizējat reklāmas kampaņu? Mēs palīdzēsim ietaupīt Jūsu laiku un resursus nodrošinot ar plaša spektra drukas un poligrāfijas produktiem.

Uz augšu
Bezmaksas tālrunis
8000 30 70
Brīvības gatve 386-K2
Rīga, LV-1024
Informējam, ka šī vietne izmanto sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Sīkdatnes uzkrāj informāciju par vietnes apmeklējumiem. Šie dati ir anonīmi un palīdz uzlabot vietnes darbību un piedāvā Jums piemērotu saturu un Jums aktuālu mūsu produktus. Skatiet mūsu Privātuma politiku, lai saņemtu detalizētāku informāciju. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiks uzkrātas sīkdatnes Jūsu ierīcēs. Savu piekrišanu Jūs varat atsaukt jebkurā lailā nodzēšot saglabātās sīkdatnes. PIEKRĪTU