Informējam, ka šī vietne izmanto sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Sīkdatnes uzkrāj informāciju par vietnes apmeklējumiem. Šie dati ir anonīmi un palīdz uzlabot vietnes darbību un piedāvā Jums piemērotu saturu un Jums aktuālu mūsu produktus. Skatiet mūsu Privātuma politiku, lai saņemtu detalizētāku informāciju. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiks uzkrātas sīkdatnes Jūsu ierīcēs. Savu piekrišanu Jūs varat atsaukt jebkurā lailā nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Turpināt lietot

Personalizējamā produkta vizualizācijas sagatavošana


Saņemot Pasūtījuma apstiprinājumu, SIA Splashing Prezentreklāma bez maksas izstrādā personalizējāmā produkta grafisko vizualizāciju, kuru nosūta klientam uz tālāku saskaņošanu.  Klienta apstiprinātā, personalizējamā produkta grafiskā vizualizācija ir neatņemama Preces pasūtījuma sastāvdaļa.

Ja klients, no SIA Splashing Prezentreklāma neatkarīgu iemeslu dēļ, atsauc savu pasūtījumu, tas sedz izmaksas, kas saistītas ar vizualizācijas izstrādi, saskaņā SIA Splashing Prezentreklāma maketēšanas pakalpojumu cenrādi.

Vizualizācijas sagatavošanai, klients iesūta Preces personalizācijai nepieciešamos materiālus (ilustrācijas, logotipus, tekstus un citus elementus, kurus vēlās redzēt personalizētus uz izvēlētā produkta). Tiem jābūt atbilstošā vektorformātā  - .pdf (Adobe Acrobat reader); .ai (Adobe Ilustratot) vai .eps faila formātos. Iesūtītajiem failiem ir jāatbilst poligrāfijas drukas standartiem un jāsatur vektorobjekti, kuros teksti ir pārvērsti līnijobjektos. SIA Splashing Prezentreklāma neuzņemās atbildību par produkta personalizācijas kvalitāti, ja personalizācijai paredzētie maketi tiek sagatavoti un iesniegti no Klienta puses un tie neatbilst minimālajām personalizācijas prasībām, kas ir aprakstītas un atrodamas šīs mājas lapas sadaļā PERSONALIZĀCIJAS IESPĒJAS. Par personlizācijai iesniegto materiālu atbilstību un iespējamo personalizācijas kvalitātes nobīdi, ja tāda nepieciešamība rodās, katrs Klients tiek informēts sazinoties individuāli. 

 

Maketēšana un dizaina izstrāde:

Personalizējamā produkta grafiskā vizualizācija bezmaksas (veicot pasūtījumu)
Klienta uzņēmuma logotipa pārzīmēšana un sagatavošana vektorformātā no 15Eur/h + PVN (pasūtījumiem virs 500 Eur + PVN bezmaksas)
Ģērboņa un ģērboņa tipa logotipu pārzīmēšana un sagatavošana vektorformātā no 25 Eur + PVN/h
Drukas materiālu un personalizējamā produkta vai tā iepakojuma maketēšana, izmantojot klienta iesūtītos grafiskos materiālus un tekstus 35 Eur/h
Drukas materiālu un personalizējamā produkta vai tā iepakojuma maketēšana bez klientu iesniegtiem materiāliem 45 Eur/h
Drukas materiālu un personalizējamā produkta grafiskā dizaina izstrāde pēc vienošanās

 

Klients uzņemas visu atbildību par materiāliem, kuri tiek iesniegti personalizācijai, tai skaitā par to autortiesībām, saturu, ētiku un formu. SIA Splashing Prezentreklāma patur tiesības atteikt preču personalizāciju, ja Klients nevar apliecināt autortiesības uz iesniegtajiem materiāliem. SIA Splashing Prezentreklāma neuzņēmās atbildību par klienta iesūtītā satura pareizību un gramatiku.

Ja klients nevar nodrošināt drukai, vai personalizācijai paredzētos materiālus, SIA Splashing Prezentreklāma to iegādi veic izmantojot foto un fontu banku pakalpojumus (www.shutterstock.com, www.istock.com, www.myfonts.com) iepriekš saskaņojot izmaksas ar Klientu un pēc Klienta rīkojuma nomaksājot ar materiālu autoratlīdzību saistītās nodevas. 
Uz augšu
Bezmaksas tālrunis
8000 30 70
Brīvības gatve 386-K2
Rīga, LV-1024